PRODUKTET
LEXO MË SHUMË

Xingfa Aluminium është një prodhues kryesor i profileve të nxjerrjes së aluminit në Kinë.

Xingfa Paxdon 158 Dritare rrëshqitëse&Dritare funksionale prej alumini me integrimin e dritares së këllëfës XFB011
Xingfa Paxdon 158 Dritare rrëshqitëse&Dritare funksionale prej alumini me integrimin e dritares së këllëfës XFB011
Xingfa Paxdon 158 Dritare rrëshqitëse&Dritare funksionale prej alumini me integrimin e dritares së këllëfës XFB0111. Sistemi i integrimit të dyerve rrëshqitëse dhe dritareve të dritareve mund të shfaqë në mënyrë perfekte derën me shumë funksione.2. Zgjidhja e integrimit të ventilimit dhe privatësisë.3. Integrimi i dyerve dhe dritareve me rrjetë ekrani për të parandaluar mushkonjat.4. Dizajni special i gjurmës së poshtme zgjidh kullimin e ujit të portës së jashtme.5. Sigurimi i zgjidhjes së portës për vilë, shtëpi të ndërtuara vetë dhe shtëpi kopshtesh.
Furnizuesi i dritares me këllëf alumini të dyfishtë Xingfa Paxdon 105 XFB007
Furnizuesi i dritares me këllëf alumini të dyfishtë Xingfa Paxdon 105 XFB007
Furnizuesi i dritares me këllëf alumini të dyfishtë Xingfa Paxdon 105 XFB0071. Dritarja e kulturës veriore të prodhuara profesionale.2. I kombinuar me kulturën e ballkonit, mund të shtojë mbështetje ballkoni për të vendosur vazo dhe vazo të varur dhe për të sjellë kënaqësi në jetën tonë.3. Parmak multifunksional përmirëson disponueshmërinë dhe punueshmërinë.4. Zbulimi i dritares së dyfishtë të kafazit me rrotullim plotëson kërkesat e jetës veriore.5. Grupi i shumëfishtë mund të plotësojë kërkesat e hapësirës së ndryshme6. Shiriti i gjerë izolues i importuar i nxehtësisë, dhoma mbushëse dhe buza e ngrohtë e xhamit mund të plotësojnë kërkesat e zonës së ftohtë.7. Ekranet e dritareve mund të pajisen me bllokues të sigurisë për fëmijë.
Profili i dritares së aluminit Xingfa Thermal Break në gri dhe kokërr prej druri XFA020
Profili i dritares së aluminit Xingfa Thermal Break në gri dhe kokërr prej druri XFA020
Xingfa Aluminium, i themeluar në 1984 dhe i listuar në HK në 2008, është një furnizues kryesor i profileve të aluminit për thyerje termike në Kinë.【Përshkrim i produktit】Aliazh alumini: Al6063, 6063A, 6005, 6061, 6082, 6101, 6106 dhe seri të tjera 6XXXTemperatura: T4, T5, T6Ngjyra: sipas kërkesave të klientëveOrigjina: Foshan, KinëAplikacion:Dritare alumini,Dere Alumini, etj.
Profili i aluminit të ekstruduar me elektroforezë alumini Xingfa XFA019
Profili i aluminit të ekstruduar me elektroforezë alumini Xingfa XFA019
Xingfa Aluminium, i themeluar në 1984 dhe i listuar në HK në 2008, është një prodhues kryesor i profileve të aluminit të ekstruduar në Kinë.【Përshkrim i produktit】Aliazh alumini: Al6063, 6063A, 6005, 6061, 6082, 6101, 6106 dhe seri të tjera 6XXXTemperatura: T4, T5, T6Ngjyra: sipas kërkesave të klientëveOrigjina: Foshan, KinëAplikacion:Dritare alumini,Dere Alumini, Kallep alumini,Muri i perdeve, etj.
Derë e palosshme prej alumini Xingfa Paxdon XFB004
Derë e palosshme prej alumini Xingfa Paxdon XFB004
Xingfa Aluminium, i themeluar në 1984, është një prodhues kryesor i dyerve të palosshme në Kinë.【Përshkrim i produktit】1. Dizajni kundër ngjeshjes midis fletës së derës me rrotullim.2.Duble anash varur, thermal break, ngjyrat e dyfishta të hapësirës së brendshme dhe të jashtme mund të përshtaten me stile të ndryshme të dekorimit të shtëpisë.3. Pajisja e importuar e klasës së lartë siguron gjithë cilësinë e saj.4. Hapësira e madhe e hapjes merr rrezet e diellit dhe konvekcionin e ajrit.
Fasada e profilit të aluminit Xingfa XFA040
Fasada e profilit të aluminit Xingfa XFA040
Xingfa Aluminium, i themeluar në 1984 dhe i listuar në HK në 2008, është një prodhues kryesor i profileve të aluminit në Kinë.【Përshkrim i produktit】Aliazh alumini: Al6063, 6063A, 6005, 6061, 6082, 6101, 6106 dhe seri të tjera 6XXXTemperatura: T4, T5, T6Ngjyra: sipas kërkesave të klientëveOrigjina: Foshan, KinëAplikimi: Dritarja prej alumini, Dera Alumini, Profili i Aluminit Industrial, Formulari i Aluminit, Muri Perde, etj.
Dyer me rrëshqitje të brendshme Xingfa Paxdon 105 XFB002
Dyer me rrëshqitje të brendshme Xingfa Paxdon 105 XFB002
Xingfa Aluminium, i themeluar në 1984, është një prodhues kryesor i dyerve rrëshqitëse në Kinë.【Përshkrim i produktit】1. Thyeni konventën dhe përmirësoni cilësinë e produkteve, trashësia e profilit të aluminit është 1.8 mm2.Përdorni dizajnin e rrugës së sheshtë prej çeliku inox për të siguruar rrëshqitje të qetë, dhe të lehtë për t'u pastruar.3. Ngjyra e rregullt është e zezë mat, e lehtë për t'u përshtatur brenda, dhe e bën produktin luksoz.4. Mund të pajiset me dorezë të madhe dhe bravë të lëvizshme horizontale.5. Fleta e derës së brendshme shton dizajn të thjeshtë për të përmirësuar bukurinë vizuale.
Profili i ekstruduar prej alumini me kokërr alumini Xingfa XFA013
Profili i ekstruduar prej alumini me kokërr alumini Xingfa XFA013
Xingfa Aluminium, i themeluar në vitin 1984 dhe i listuar në HK në vitin 2008, është një prodhues lider i profileve të aluminit të ekstruduar me kokrra druri në Kinë.【Përshkrim i produktit】Aliazh alumini: Al6063, 6063A, 6005, 6061, 6082, 6101, 6106 dhe seri të tjera 6XXXTemperatura: T4, T5, T6Ngjyra: sipas kërkesave të klientëveOrigjina: Foshan, KinëAplikimi: Dritare alumini, Derë alumini, Kallep alumini, Mur perde, etj.
Shërbimi ynë

Ka më shumë se 1200 patenta kombëtare për profilet e aliazhit të aluminit

Xingfa Aluminium ka marrë pjesë në hartimin e 1 standardit ndërkombëtar, 64 standardeve kombëtare dhe 25 standardeve të industrisë, zotëron 1200 patenta kombëtare të profilit të aluminit, ofron më shumë se 200,000 lloje të specifikimeve dhe modeleve të produkteve që mbulojnë të gjitha fushat kryesore të profilit të nxjerrjes së aluminit dhe përfshin zgjidhjen nga dritare alumini& Sistemi i dyerve dhe perdeve prej alumini, pajisje elektronike, pajisje mekanike, transport hekurudhor, fluturim në hapësirë&aviacioni, anije dhe fusha të tjera” produkte të profilit të aluminit dhe projekte ndërtimi.


 • Vizioni

  Bëni që profilet kineze të aluminit të fitojnë ndërtesën më të lartë në botë Dubai Burj Khalifa

 • Nr.1

  Prodhuesi nr. 1 i profileve arkitekturore të aluminit në Kinë, lëshuar nga CMRA


 • Arritje

  Xingfa ka zënë pozitën udhëheqëse në ndërtimin e laboratorit kombëtar të profilit të aluminit të akredituar dhe fizik& qendra e testimit kimik.

 • Arritja

  Xingfa ka krijuar shumë zyra zyrtare në botë, të cilat mund t'u shërbejnë klientëve tanë në të gjithë botën.


 • 100+
  Linja e prodhimit
 • 1984+
  Themelimi i Kompanisë
 • 2008
  Listuar në Hong Kong
Guangdong Xingfa Aluminum Co., Ltd.

Guangdong Xingfa Aluminium Co., Ltd. (në vijim referuar si Xingfa Aluminium), zyra qendrore e së cilës ndodhet në qytetin Foshan, Provinca Guangdong. Xingfa Aluminium u krijua për herë të parë në 1984 dhe u rendit në Hong Kong (kodi: 98) më 31 mars 2008. Ndërsa Guangdong Guangxin Holdings Group Ltd. (Ndërmarrje provinciale shtetërore) në 2011 dhe China Lesso Group Holdings Ltd. Në vitin 2018 u bënë aksionerët e Xingfa Aluminium, ajo krijon një precedent për pronësinë shtetërore dhe private të përzier të industrisë së profileve të aluminit në Kinë. . Xingfa Aluminium është një ndërmarrje e famshme në shkallë të gjerë e specializuar në prodhimin e profileve arkitekturore të aluminit dhe profileve industriale të aluminit në Kinë, e cila ka qenë ndër prodhuesit kryesorë të profileve të aluminit në botë.


Xingfa Aluminium do të vazhdojë të çojë përpara frymën e të ecurit në hap me kohën dhe të pionierit&risi. Krijo Xingfa Superiore, Ndërto Brand Centennial!

Cilësia më e mirë, shërbimi më i mirë

Rasti i projektit i prodhuesit të profilit të aluminit Xingfa
Rasti i projektit i prodhuesit të profilit të aluminit Xingfa
Xingfa Aluminium, i themeluar në vitin 1984, është nr.1 i prodhuesit të profileve të aluminit arkitektonik në Kinë. Shumë projekte ndërtimi përdorin profile alumini Xingfa, për shembull, Dubai Burj Khalifa, Dubai Cayan Tower (Infinity Tower), Dubai OPUS, Australia Melbourne Conservatory, Thailand G-Tower, Sri Lanka Colombo Lotus Tower, hoteli Kamboxhia Lumier, etj.
Projekti i Prodhuesit të Profilit të Aluminit Xingfa-Burj Khalifa
Projekti i Prodhuesit të Profilit të Aluminit Xingfa-Burj Khalifa
Projekti i Prodhuesit të Profilit të Aluminit-Burj Khalifa
Projekti i furnizuesit të profilit të aluminit Xingfa-Aeroporti Daxing i Pekinit
Projekti i furnizuesit të profilit të aluminit Xingfa-Aeroporti Daxing i Pekinit
Furnizuesi i profilit të aluminit Projekti-Aeroporti Daxing i Pekinit
Furnizuesi i profileve të aluminit Xingfa - Projekte në Tajlandë
Furnizuesi i profileve të aluminit Xingfa - Projekte në Tajlandë
Alumini Xingfa, i krijuar në 1984, ka ofruar shumë profile alumini për projektet e ndërtimit të Tajlandës.
NA KONTAKTONI
Nëse keni më shumë pyetje, na shkruani
Emri
E-mail
përmbajtja

Dërgoni kërkesën tuaj