Furnizuesi i profileve të aluminit Xingfa - Projekte në Tajlandë

Alumini Xingfa, i krijuar në 1984, ka ofruar shumë profile alumini për projektet e ndërtimit të Tajlandës.

Furnizuesi i profileve të aluminit Xingfa - Projekte në Tajlandë
Dërgoni kërkesën tuaj

Tajlanda është një vend i bukur dhe njihet si buzëqeshja e vendit. Alumini Xingfa, i themeluar në 1984, ka siguruar shumëprofilet e aluminit për projektet e ndërtimit të Tajlandës. Tani, le të hedhim një vështrim.


1. Hotel Tajlandë Pattaya Akara

Vendosur në rrethin Ratchathewi në qendër të Bangkok. AKARA HOTEL BANGKOK ju vendos në një ambient të këndshëm ku shijet lokale dhe atmosferat urbane përzihen në mënyrë harmonike. Angazhohuni në kulturën lokale në vendet komode të ngrënies dhe atraksionet kulturore aty pranë. Eksploroni vendet e blerjeve dhe zbuloni specialitetet e Tajlandës. Me Stacionin Phya Thai BTS dhe stacionin e lidhjes hekurudhore të aeroportit Ratchaprarop apo edhe në këmbë, këto destinacione kryesore janë lehtësisht të arritshme.

Adresa: 372 Sri Ayudhya Road, Thanon Phyathai Rajthevi, Bangkok 104002. Tajlandë Phuket Utopia Qendrore

Utopia Central është një projekt apartamentesh dhe apartamentesh i vendosur në Kathu, Phuket dhe u përfundua në Prill 2020. Ka 405 njësi në 8 kate dhe është zhvilluar nga UTOPIA CORPORATION CO LTD. Projekti është një godinë e ulët me 8 kate të lartë me 405 njësi banimi në një sipërfaqe prej 3 rai.

Adresa: Mueang Chao Fa Road, Kathu, Kathu, Phuket.


3. Nënshkrimi i Tajlandës Phuket Casa

Phuket është një destinacion i nxehtë për fanatikët e fitnesit dhe Signature Phuket Resort ndodhet në zemër të një prej zonave më të njohura për humbje peshe, boks Muay Thai dhe kampe trajnimi MMA. Qëndrimi në resort ofron luks dhe privatësi me çmime të arsyeshme, ndërsa është vetëm 200 metra nga kampi i stërvitjes së Tigrave, i konsideruar si një nga më të mirët në rajon.

I ndodhur në Soi Ta-Eiad në Chalong, të ftuarit janë të rrethuar nga palestra të teknologjisë së lartë, instruktorë profesionistë dhe kampe të shkëlqyera trajnimi. Për t'u çlodhur dhe për të vizituar ndonjë gjë, plazhi qiellor Nai Harn dhe plazhi Kata janë 12 kilometra larg, ndërsa jeta e natës dhe jeta në plazh në Patong janë 15 kilometra larg. 4. Tajlandë Siamscape

Projekti SIAMSCAPE është një ndërtesë e klasës A dhe e zhvilluar në zonën e Sheshit Siam. Lloji i ndërtesës është me përdorim të përzier që përbëhet nga zona për përvojë mësimore, arsim, hapësirë ​​për zyra dhe shitje me pakicë nën konceptin "Të mësuarit gjatë gjithë jetës".

Adresa: Siam Square Soi 1, Pathum Wan, Pathum Wan District, Bangkok 10330, Tajlandë


5. Utopia Maikao

"Utopia Maikhao" është projekti më i mirë i pasurive të paluajtshme që afron botën e së ardhmes pranë të dyve. Projekti vjen me menaxhimin e zinxhirit të hoteleve. Prandaj, ofrohet një gamë e plotë e objekteve. Projekti ofron 3 lloje akomodimi: shtëpi në qytet, vila 1-katëshe dhe vila 2-katëshe të dizajnuara në arkitekturë moderne. Është afër plazhit Mai Khao dhe vetëm rreth 11 kilometra nga Aeroporti Ndërkombëtar i Phuket.6. Tajlandë G-Tower

G TOWER, një ndërtesë zyre e klasit premium me dizajn arkitekturor mahnitës dhe pajisje teknologjike më të fundit.

Adresa: Grand Rama 9, Nr. 9, Rama 9 Road, Huaykwang, Bangkok, Tajlandë 


7. Tajlandë Lesso Mall

Një kompleks luksoz me përdorim të përzier në rrugën Bangna-Trad, Tajlandë

Pronari: China Lesso Group Holdings Limited


Xingfa Aluminium, e themeluar në 1984, është lider furnizues i profilit të aluminit në Kinë. Alumini Xingfa ka pesë fabrika në Kinë, e cila ndodhet në distriktin Sanshui të qytetit Foshan, në rrethin Nanhai të qytetit Foshan, në qytetin Yichun në provincën Jiangxi, në qytetin Qinyang në provincën Henan, në qytetin Chengdu në provincën Sichuan. Alumini Xingfa ka këmbëngulur në qasjet e kombinimit të kërkimit të pavarur&zhvillimin dhe bashkëpunimin me institutet kërkimore shkencore vendase dhe të huaja. Duke u mbështetur në katër R-të tona kombëtare dhe pesë provinciale&Në platformat D, Xingfa mban gjithmonë bashkëpunimin e ngushtë të industrisë, universitetit dhe kërkimit për të ofruar garanci të fortë për përmirësimin e aftësisë së kërkimit dhe zhvillimit të teknologjisë së kompanisë, duke formuar kështu kompetencën bazë të vetë-pronës.

Dërgoni kërkesën tuaj